Please register to the site before you can sign for a list.
No account yet? Register
utorok, 16 apríl 2013 19:53

Koloidné minerály Jurassic Minerals - Skutočné príbehy

Napísal(a) 
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Jurassic Minerals Jurassic Minerals

 100 % prírodný produkt JURASSIC MINERALS+ obsahuje 72 minerálov a stopových prvkov v koloidnej forme. Ide o minerály, ktoré sa v bežnej potrave vôbec nevyskytujú. Prednosť koloidných minerálov je v tom, že sú 600 krát menšie ako červená krvinka a telo si vie vybrať, ktoré prvky potrebuje, preto nedochádza k neželanému ukladaniu minerálov v cievach, kĺboch a pod. Vstrebateľnosť pre organizmus je až 98 % na rozdiel od bežne dostupných minerálov na trhu, ktorých vstrebateľnosť je maximálne 45 %.

Koloidný hliník, olovo, stroncium… dokážu vytesniť (vylúčiť z tela) toxické odpadové formy tých istých prvkov. Koloidné minerály viažu voľné radikály, sú nenahraditeľné pri využiteľnosti vitamínov, tvorbe enzýmov, regulácii hormonálnej činnosti endokrinného systému a pri syntéze DNA. Udržujú biochemickú rovnováhu tela, priamo vyživujú bunky, zvyšujú ich energetický výkon a spomaľujú biologické hodiny organizmu.

Pozitívny vplyv môžu mať na :

cukrovka (chróm a vanád znižujú hodnoty cukru v krvi, vanád je schopný po 4-6 mesiacoch znížiť potrebu užívania inzulínu), regenerácia pankreasu, trávenie, funkcia čriev, činnosť pečene, žlčníka, obličiek, zuby, kosti, kĺby, nechty, padanie a kvalita vlasov, osteoporóza, dna, elasticita pokožky, ekzémy, popáleniny, alergie, srdce, cievy, tlak, krvotvorba, krčové žily, psychika, únava, vyčerpanosť, spánok, správny rast, hormonálny systém, astma, dýchacie cesty, imunita, stres, onkologické ochorenia, detoxikujú a regenerujú organizmus.

Dávkovanie : 5-15 ml. denne. Začíname s 5 ml. a postupne zvýšime na vyššie dávky. Pri užívaní môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu (adaptačné reakcie), ide o spätný regeneračný proces, pozitívnu odozvu organizmu na účinnosť prípravku. Určite neprestaňte minerály užívať, zastavili by ste liečivý proces, ktorý už v tele začal.

 Ako zmierniť adaptačné príznaky

  • zvýšte príjem tekutín (2-3 litre čistej vody denne)
  • dennú dávku zrieďte s litrom vody zapite postupne počas celého dňa, alebo znížte dávkovanie až do vymiznutia príznakov, potom dávku opäť zvýšte

Iné použitie prípravku :

Pleť : pleťové tonikum – 2,5 ml. vody + 2,5 ml. JM+ krém vysokej kvality – primiešajte pár kvapiek do svojho obľúbeného krému. Ekzémy, vyrážky, popáleniny: potrieť neriedeným prípravkom.

Vlasy : 5 ml. vody + 5 ml. JM+ - masírovať pokožku hlavy. šport + fyzická zátaž: do 1/2 litra vody pridať 15 ml. JM+, získate iontový nápoj na dobitie energie a regeneráciu svalstva. Pitný režim: do 1 litra vody pridať 15 ml. JM+, získate minerálnu vodu (nehrozí tvorba ľadvinových kameňov). Rastliny: zálievka z 1 litra vody + 5 ml. JM+ pôsobí proti chorobám, pre väčšiu odolnosť rastlín a ich zdravý rast.

Prvky obsiahnuté v Jurassic Minerals+ a ich preukázaný vplyv na zdravie:

arzén

bór

cín

draslík

fosfor

germánium

horčík

chlór

chróm

kobalt

kremík

mangán

meď

Dalšie prvky obsiahnuté v Jurassic Minerals+

* antimón

 * lithium

 * tantal

* báryum

 * lutecium

 * telúr

* berýlium

 * neodym

 * terbium

* cér

 * niób

 * thalium

* dysprosium

 * olovo

 * thorium

* erbium

 * paladium

 * thulium

* europium

 * platina

 * titan

* gadolinium

 * praseodym

 * uhlík

* gálium

 * rhenium

 * urán

* hafnium

 * rhodium

 * vizmut

* hliník

 * rubídium

 * wolfram

* holmium

 * ruthenium

 * yterbium

* indium

 * samárium

 * ytrium

* kadmium

 * skandium

 * zirkonium

* lanthan

 * stroncium

 * zlato

 

 * striebro

 

Produkt neobsahuje žiadne konzervačné látky ani chemické farbivá.

Zloženie:
Destilovaná voda, minerálny extrakt, fruktóza, prírodná ovocná prichuť s múčenkou, prírodná kyselina citronová . 

Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov.

Čítať 230716 krát Naposledy zmenené pondelok, 27 máj 2013 14:50
Online podpora
LiveZilla Live Help