o nas
Please register to the site before you can sign for a list.
No account yet? Register

O nás

Pozdravujem všetkých, ktorí ste navštívili moje stránky a dovoľte, aby som sa Vám trošku predstavila a vysvetlila podstatu klubu Kattaleia.

kattaleia

Volám sa Katka a myslím si, že život ma vyskúšal vo viacerých situáciách, ktoré som sa musela naučiť zvládať, s ktorými som sa musela naučiť žiť.

 

Ale pekne po poriadku.

katkaPôvodným povolaním som textilná chemička a pravdu povediac, nikdy som vo svojom obore nepracovala- nevedela som si nájsť prácu podľa vzdelania. Pracovala som síce v textilnom priemysle, ale nie v obore, na ktorý som sa  počas štúdií pripravovala.

Vydala som sa a mám tri deti, dvoch synov a dcéru. S manželom sme sa snažili vytvoriť im domov, kde sa budú cítiť dobre a budú sa doň vždy radi vracať.

Už aj vtedy, pred štvrťstoročím nám výplaty nepostačovali na pokrytie našich potrieb a tak sme objavili čaro MLM. Ja viem, že pre mnohých je toto strašiak, ale ja som mala šťastie na svojich „učiteľov“, ktorí ma do tajov tohto úžasného obchodu zasvätili a po čase sme spolu s manželom nerobili už nič iné. Odišli sme zo zamestnania a venovali sa biznisu.

Začalo sa nám dariť a postupne sme absolvovali mnohé školenia, na  ktorých sme sa naučili byť dobrými obchodníkmi, ale hlavne robiť obchod čestne . Boli sme úspešní a náš život sa obrátil o 180 stupňov k lepšiemu. Konečne sme si kúpili auto, mohli sme vziať deti po prvýkrát k moru. Zistili sme, že sa dá žiť aj inak.

 

Ale žiadne pokojné obdobie netrvá večne a to isté sa stalo aj nám. Manžel nečakane zomrel a ja som sa v jednom predvianočnom dni stala vdova a moje deti polosiroty.

Život ma postavil bez varovania k situácií a ani mi nedal čas na prípravu a premyslenie, čo ďalej. Videla som pohľad dcéry, ktorá mala len 11 rokov a jej očakávanie, čo bude ďalej...

Mohla som sa  zosypať, nadávať na všetko a všetkých, prečo práve ja a prečo práve my...no na toto odpoveď nie je, to je  proste život.

Vďaka firme, v ktorej som robila v tej dobe, som sa  dostala na jeden úžasný seminár, ktorý mi pripadal, že je vlastne pre mňa. Školiteľ tam vysvetľoval ľuďom, ako si sami spôsobujú zdravotné problémy, pretože dovolia psychike, aby ich ovládala, začnú sa ľutovať, smútiť a to je už len krok k tomu, aby sa zosypali. Samozrejme potom prichádza choroba. Predniesol tam krásnu životnú múdrosť a to:

 

„V živote sa dá vyriešiť všetko, tak to riešte teraz a tu! Jediná vec, ktorá sa už riešiť nedá, je smrť človeka. Naučte sa ju prijať! Smrťou človeka sa ale váš život nekončí! Vy tu ostávate a idete ďalej! Máte právo na lásku, priateľov, krásny a plnohodnotný život! Máte právo byť šťastní a len tak porazíte chorobu a nebudete na ťarchu svojim deťom. Budete ich oporou a oni to od vás čakajú.  Nebolo by fér, aby prišli aj o druhého rodiča. Odvďačia sa vám tak, že budete od nich dostávať lásku, ktorú by inak dávali aj vášmu partnerovi...“

 

No a ja som si túto filozofiu vzala k srdcu a žijem podľa nej. Nebolo to ľahké, ale zvládla som to. Dnes som šťastná mama, babka ,  mám veľa priateľov, záľub , môj život ma napĺňa a každý deň mi prináša niečo krásne.

 

Kým som sa  však dostala až sem, prešla som cez mnoho problémov, niektorí ľudia chvíľu pri mne stáli a už nie sú. Miesto nich prišli iní.  Zmenila som aj štýl života, svoju prácu.

Mojimi priateľmi sú aj knihy a hudba. Veľa cestujem, teším sa zo svojej záhradky  a rada spoznávam nové...

 

No a keďže mi život pripravil túto skúšku a mne sa ju podarilo zvládnuť, chodí za mnou veľa ľudí pre radu, ako sa majú vyrovnať so svojimi skúškami a problémami. Niekedy im stačí len vypočuť si ich, poradiť, vypiť si s nimi kávu.

 

Keď som ovdovela, aj ja som hľadala pomoc, hľadala som odpoveď, prečo sa mi to stalo a ako ďalej. Navštívila som kartárky, veštkyne, ale pomoc neprišla. Skôr by som povedala, že ma ich predpovede naladili na ich cestu a ja som stále čakala, kedy sa stane to, čo „ma čaká“...

 

Jedného dňa som si povedala, dosť! Ja už nebudem „čakanka“ a beriem svoj život do svojich rúk. Našla som svoj zmysel života a začala sa vzdelávať v oblasti, ktorá ma baví.

No a to je oblasť ľudí, rodiny, zdravej výživy, partnerstva, rodičovstva a zoznamovania sa.

Je to široké spektrum záľub, ale nejako sa mi podarilo spojiť ho do jednej agentúry a dať je symbol, ktorý dá dokopy ľudí, ktorí nájdu, čo hľadajú a zmenia pohľad na svoj život.

 

Keďže som si vyskúšala zoznámenia cez internet, ktoré väčšinou skončili fiaskom, povedala som si, že tadeto cesta nevedie. Najlepšia forma zoznámenia je pohľadom do očí...ale ako to realizovať, kde nájsť toho pána Úžasného, tu pani Úžasnú? Kde nájsť priateľa do pohody a aj nepohody? Jediná možnosť je spojiť všetkých týchto „čakateľov“ do jedného klubu s rovnakými záujmami a organizovať stretnutia a zabávať sa.

A tak som si založila klub Kattaleia, ktorý je tu pre vás všetkých a rada vám odovzdám všetko, čím som prešla a čo som sa naučila na vlastnej koži.

 online zoznamka ezoterika

Aj keď sa vám bude zdať, že rozsah klubu je široký, nie je to tak. Len tieto jednotlivé veci na seba nadväzujú a ja som sa pokúsila skĺbiť ich do jedného celku.

 

  1. Správnou životosprávou si upevníte zdravie a tak spomalíte svoje biologické hodiny, vráti sa vám sila a optimizmus a budete sa radovať zo života
  2. Pomocou numerológie nájdete odpovede na každú vašu situáciu v živote, na to, pred čím si treba dávať pozor a ktorá cesta je pre vás najvýhodnejšia
  3. Šambala je liečivá energia tohto obdobia, ktorá vám pomôže ukľudniť sa, zbaviť sa stresu, neistoty, zdravotných problémov a tak budete môcť prijímať radosti a ponuky života
  4. Pokiaľ sa ukľudníte, zbavíte starých myšlienkových vzorcov, budete poznať svoju životnú cestu a budete zdraví a vitálni, začnete túžiť po spoločnosti ľudí, s ktorými vám bude dobre. No a to vám umožnia víkendové stretnutia, ktoré náš klub bude organizovať. Zoznámite sa s novými priateľmi, niektorí si nájdete na našich akciách aj životných partnerov s rovnakými alebo podobnými záujmami.
  5. No a ak  budete potrebovať pomoc a rady, alebo si ešte stále nebudete veriť, môžete sa zúčastňovať školení a seminárov, na ktorých nájdete informácie, ktoré potrebujete k svoje dokonalosti.

 

Nakoniec odpoveď, prečo klub s názvom Kattaleia?

 

Názov klubu je odvodený od nádhernej orchidei s názvom Cattleya, ktorá má vo svojom spodnom lupeni srdce. To je symbolika nášho klubu.  Čistá láska vychádza vždy len zo srdca a mojim snom je, aby všetci členovia klubu tú svoju našli a aj ju cítili, lebo len potom ju budú môcť rozdávať všetkým okolo seba!

 online zoznamka ezoterika

No a orchidea je symbolom jedinečnosti! Každý človek je jedinečný! A kvet orchidei je výnimočný  a určený pre nevšedné príležitosti. Vy všetci ste výnimoční a naše stretnutia budú pre všetkých nevšedné príležitosti. V súčasnosti je známych okolo 30000 druhov výnimočných orchideí a ja verím, že aj v našom klube bude niekoľko tisíc výnimočných ľudí.

Veľmi sa na vás všetkých už teraz teším!

 

Charakteristika tohto kvetu je pripojená a z nej všetci pochopíte, prečo práve orchidea a z obrázku zase, prečo práve táto...:-)

 kattaleia

Orchidea (symbol pre jedinečnosť)

  • Orchidea je kráľovským kvetom. Predurčuje ju k tomu jej očarujúci vzhľad. Symbolizuje krásu, jemnosť alebo čaro.
  • Je to výnimočný kvet pre výnimočných ľudí a na nevšedné príležitosti.
  • Počtom druhov sa zaraďuje medzi najbohatšie zastúpené, v súčasnosti je známych okolo 30000 druhov a ešte veľa je neobjavených.
  • Je to kvet, ktorý jednoznačne povie: si zvláštna, jedinečná  a neopakovateľná!
 
Online podpora
LiveZilla Live Help