Please register to the site before you can sign for a list.
No account yet? Register
streda, 13 marec 2013 20:27

Ako nezomrieť skôr, než je to nevyhnutné?

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Ako nezomriet priskoro Ako nezomriet priskoro

Geneticky potenciál ľudského tela je okolo 120 – 140 rokov. To znamená, že vaše telo bolo na túto dobu „skonštruované“! Všetci iste viete, ze skutočnosť je ale úplne iná a vy zomriete oveľa skôr! Väčšina z vás sa s tým ale zmierila! Je to podľa vás vôbec normálne?

Hodnota vášho zdravia

Jednou z vecí, ktorú ste získali zdarma je vaše zdravie! Pretože nemá pre vás merateľnú hodnotu, nevážite si ho! Keď si navyše v nejakých novinách prečítate o tom, že by bolo vhodné do neho občas zainvestovať nejakú tú „ťažko“ zarobenú korunu, tak to už je pre väčšinu z vás priveľa. Tieto peniaze sú bez rozmýšľania minuté na iné „prospešné“ veci (časopisy, chipsy, cigarety, alkohol a pod...) Veď na čo si platíte zdravotné poistenie, nie?!

Úplne inak sa ale chováte k veciam, na ktoré ste museli dlhú dobu šetriť! Zoberme ako príklad vaše auto. Plne rešpektujete to, čo uvádza jeho výrobca. Dávate mu správny olej, ktorí vymieňate po predpísaných kilometroch a vôbec nerozmýšľate nad tým, prečo nevydrží navždy. Je to predsa stroj a je treba sa oň dobre postarať, najlepšie ako uvádza výrobca.

Otázka znie: „Prečo toto isté nerobíte s vaším „strojom“, teda s vaším telom?“ Aj tu jeho „výrobca“ uvádza čo nevyhnutne potrebuje. Aké palivo a olej! Je to: 70 minerálov, 16 vitamínov, 3-4 mastné kyseliny a 12 aminokyselín.

 

Chorí a slabí - prví v rade!

Prečo na vašich záhradkách niektoré rastliny napadá a požiera hmyz a niektoré nie? Pretože hmyz požiera také rastliny, s ktorými nie je niečo v poriadku. Hlavne také, ktoré sú choré. Príroda vám tým aj dáva najavo, čo jesť a čo nie.

To isté robia napríklad dravé šelmy v prírode. Taktiež napadajú najskôr choré a slabé kusy. A na tieto lekcie prírody si vždy spomeňte, keď budete rozmýšlať o tom, prečo ste opäť chorý vy, alebo vaše deti.

Schopnosť zdravého tela ničiť baktérie a vírusy je totiž vždy vačšia, ako ich schopnosť množiť sa. Baktérie a vírusy, ktoré útočia na ľudské tkanivá, nikdy nenapadnú zdravé tkanivo! Vždy napadnú len to slabé a choré, ktoré sa im stáva veľmi dobrou „potravou“.

Pamätajte si: čím vačší nedostatok minerálov máte, tým skôr zomriete! Alebo máte o to väčšiu šancu, že ochoriete!

 

Životná nutnosť!

Približne 35% z vášho organizmu tvoria minerály a zvyšných 65% voda.

Keď pracujete alebo športujete, potíte sa a minerály sa z tela vylučujú. Spotrebovávajú sa rovnako ako benzín a olej vo vašom aute.

Preto tieto prvky musíte dopĺňať prie-bežne! Je to životná nutnosť!

 

Potrebné látky musíte dodať zvonku!

Väčšina ľudí sa ale prikláňa k názoru, že tieto živiny je optimálne dodávať telu konzumovaním ovocia a zeleniny a pitím minerálnych vôd. Áno, aj lekári to hovoria. Sú tu však dva podstatné problémy:

1) naša orná pôda je využívana ba „zneužívaná“ tak intenzívne, že bez prihnojovania umelými hnojivami už nie je schopná poskytovať úrodu. Umelé hnojivá dodajú rastlinám iba pár základných prvkov, ako je dusík, fosfor, draslík, prípadne ďalšie dva-tri prvky. Žiaľ, tým dodáme rastlinám len hmotu a zvýšime iba hektárové výnosy! Pokiaľ však ide o výživnú hodnotu (napr. o obsah minerálov), tá je hlboko pod úrovňou ako pred dvesto rokmi. Vlastne si musíte priznať, že tieto minerály zmizli z pôdy dávno pred tým než ste sa vôbec narodili!

2) keby ste si chceli napríklad zabezpečiť dostatok vápnika len pitím minerálky, museli by ste jej vypiť približne 16 litrov za deň, v prípade magnézia 24 litrov za deň! A to by vás skôr zabilo!

Keby ste si chceli zabezpečiť dostatočný prísun minerálov zo zeleniny, denne by ste jej museli zkonzumovať niekoľko kilogramov a to ešte v mnohých druhoch. A to je prakticky nemožné!

 

Ste tým, čo jete a hlavne tým, čo nejete!

Potraviny, ktoré ležia na pultoch obchodov síce nevyzerajú zle, ale sú to v podstate len prázdne schránky. A my ľudia, ktorí ich konzumujeme, takisto! Len sa okolo seba pozrite! Sme bledí, vyzeráme fádne a nezaujímavo, nemáme žiadnu iskru! Sme presne ako potraviny, ktoré jeme!

Väčšina ľudí dnes tvrdo pracuje. Preto, aby dôstojne žili dnes, ale i v dobe, keď sa už nebudú aktívne podieľať na práci pre spoločnosť. Aj vy možno snívate o tom, ako budete v starobe cestovať a užívať si odpočinok. Neostanú to ale len vaše sny?

 

Vaše podvedomie

Určite ste sa už stretli s tým, že tehotné ženy dokážu zjesť rôzne druhy potravín, ktoré sa k sebe vôbec, ale vôbec nehodia! Sladké, kyslé, vaječné, mäsité, mliečne atď... Proste šialene kombinácie! Uvedomte si ale, že aj vy sa koľkokrát najete a o chvíľu máte opäť hlad. Dostanete napríklad neuspokojiteľnú chuť na čokoládu, zákusky alebo cukríky.

To vaše podvedomie s vami takto komunikuje a navodzuje vám pocity, ktoré vás nútia viacej jesť. A to všetko s jediným cieľom! Snahou dostatočne zásobiť vaše telo minerálmi! Minerálmi, ktoré sa nedajú ničím iným nahradiť a vaše telo ich nutne potrebuje!

S nedostatkom minerálov je spojených viac ako 900 rôznych onemocnení a chorôb!

Odovzdali ste zodpovednosť za svoje zdravie!

Pokiaľ teda niekto v dnešnej dobe odmieta investovať do svojho zdravia ešte predtým ako ochorie, vedome tak investuje do príjmu niektorého lekára!

Väčšina z vás im už aj tak dávno prenechala zodpovednosť za svoje zdravie. Lekárom sa totiž za tie roky podarilo presvedčiť vás, že na takéto jednoduché veci (ako je výživa) si sami nestačíte a bez nich ste vlastne stratení. Radšej, ako si zaobstarať minerály (tie kvalitné sa dajú kúpiť už za 39,- Sk denne) si nechávate predpisovať tony práškov a piluliek.

 

Čo je to koloidná forma?

Je to tá najideálnejšia forma minerálov, ktorú dokáže telo využiť až na 98% a prijíma ich oproti iným formám veľmi ľahko. Koloidné minerály spomaľujú biologické hodiny človeka.

Jedno balenie koloidných minerálov ACTIVE (250 ml) stojí 1300,- Sk. Rozdelených do 33 dávok vám vystačí zhruba na jeden mesiac. Jedna denná dávka vás teda vyjde na 39 korún. Porovnajte si to s cenou jedného dňa na PN, s cenou jedného balíčka cigariet, chipsov, 1 litrom benzínu či nafty. Stojí vám vaše zdravie za 39 sk denne? Pokiaľ áno, kontaktujte TAXUS International, s.r.o., Katarína Lašová, 0905 330 262, 0903 550 388,

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Viac z tejto kategórie: Chýbajú nám minerály »
Online podpora
LiveZilla Live Help